Rolnicy i przetwórcy u których się zaopatrujemy nie są anonimowi – znamy się i rozumiemy. Razem dokładamy wszelkich starań by produkty, które znajdujecie w naszych paczkach były najwyższej jakości.

W miarę możliwości będziemy przedstawiać ich również Wam:

 

Siedlisko Nawiady

To miejsce skąd pochodzą dostępne w paczkach warzywa i owoce. Od lat posiadają certyfikat ekologiczny. Są pasjonatami rolnictwa i wkładają dużo serca w to co robią. Ich gospodarstwo leży nad brzegiem krystalicznie czystego jeziora Nawiady z dwoma kameralnymi piaszczystymi plażami z pomostami, wśród pagórków, na których pasą się ich konie. Do dyspozycji mają 20 ha przestrzeni wokół przepięknych, zabytkowych zabudowań. Polecamy odwiedzić ich stronę internetową i wybrać się do nich w najbliższe wakacje – www.siedliskonawiady.pl/

Wszystkie produkty pochodzą z  certyfikowanych, ekologicznych gospodarstw. Wytwarzane są bez użycia szkodliwej dla zdrowia i środowiska chemii. Nie są genetycznie modyfikowane.

Każdy produkt skrupulatnie testujemy nie tylko pod względem wiarygodności ekologicznych certyfikatów unijnych, lecz również smakowym. Dopiero gdy mamy 100% pewność i zaufanie włączamy go do oferty.