Rolnicy i przetwórcy u których się zaopatrujemy nie są anonimowi – znamy się i rozumiemy. Razem dokładamy wszelkich starań by produkty, które znajdujecie w naszych paczkach były najwyższej jakości.

W miarę możliwości będziemy przedstawiać ich również Wam:

Siedlisko Nawiady

To miejsce skąd pochodzą dostępne w paczkach warzywa i owoce. Od lat posiadają certyfikat ekologiczny. Są pasjonatami rolnictwa i wkładają dużo serca w to co robią. Ich gospodarstwo leży nad brzegiem krystalicznie czystego jeziora Nawiady z dwoma kameralnymi piaszczystymi plażami z pomostami, wśród pagórków, na których pasą się ich konie. Do dyspozycji mają 20 ha przestrzeni wokół przepięknych, zabytkowych zabudowań. Polecamy odwiedzić ich stronę internetową i wybrać się do nich w najbliższe wakacje – www.siedliskonawiady.pl/

Gospodarstwo Rolne Barbary Niedziejko

To kolejne miejsce skąd pochodzą dostępne w paczkach warzywa i owoce. Pani Basia jest z wykształcenia rolnikiem, jednak nigdy nie myślała, że faktycznie tym będzie się w życiu zajmować. Na szczęście dla nas od 2005 roku prowadzi ekologiczne gospodarstwo, w którym uprawia wiele odmian warzyw i owoców. W gospodarstwie stosowane są tylko nawozy naturalne, a warzywa uprawiane są na redlinach. Od kilku lat w gospodarstwie hodowane są owce, które pasą się na łąkach uprawianych w naturalny sposób. Hodowane są przede wszystkim na mięso.

Wszystkie produkty pochodzą z  certyfikowanych, ekologicznych gospodarstw. Wytwarzane są bez użycia szkodliwej dla zdrowia i środowiska chemii. Nie są genetycznie modyfikowane.

Każdy produkt skrupulatnie testujemy nie tylko pod względem wiarygodności ekologicznych certyfikatów unijnych, lecz również smakowym. Dopiero gdy mamy 100% pewność i zaufanie włączamy go do oferty.

Na życzenie klienta udostępniamy ważne certyfikaty wyżej wymienionych gospodarstw.