DOSTĘPNE SPOSOBY ZAPŁATY ZA WYBRANĄ PRZEZ CIEBIE PACZKĘ: 

1) Gotówką przy odbiorze:
Przy wyborze tego sposobu zapłaty za przesyłkę zapłacisz dostawcy przy odbiorze wybranej wcześniej  paczki. Dostawca przekaże Ci paczkę i pobierze od Ciebie wartość zamówienia.
Prośmiy o wcześniejsze przygotowanie odliczonej kwoty, gdyż ze względów bezpieczeństawa dostawca ma przy sobie ograniczoną ilość gotówki.

2) Przelewem na konto:
Przy wyborze tego sposobu płatności, prosimy o wpłatę na nasze konto sumy równej wartości zamówienia.
Dane do przelewu:

Świeża Paczka Ewa Adamczak
nr rachunku 96 1140 2004 0000 3302 7554 5612 (mBank)

W tytule przelewu prosimy podać imię, nazwisko oraz numer zamówienia.
Ułatwi nam to identyfikację Twojego przelewu. Prosimy pamiętać, że momentem realizacji zamówienia jest  zaksięgowanie przelewu na naszym koncie. Czas, który upływa pomiędzy wykonaniem przelewu, a jego zaksięgowaniem może różnić się w zależności od obsługującego go banku.

3) Za pomocą szybkiego przelewu internetowego
Dzięki współpracy z systemem transferuj.pl udostępniamy również płatność przelewem zautomatyzowanym, przy którym nie ma konieczności wpisywania danych do przelewu oraz danych osobowych. Dane są uzupełniane automatycznie. Takie przelewy obsługiwane są w większości polskich banków.
Pełną listę oraz więcej informacji o szybkich i bezpiecznych płatnościach z PayU dowiesz się ze strony internetowej: https://transferuj.pl/

4) Za pomocą systemu płatności internetowych PayPal
Konto PayPal w zależności od Twojego wyboru powiązane jest z kontem bankowym, kartą kredytową lub debetową.  W momencie zakupu decydujesz, która forma płatności najbardziej Ci odpowiada.
Więcej o systemie PayPal dowiesz się ze strony internetowej http://www.paypal.pl/

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania zapraszamy do kontaktu.