Jesteśmy młodym i ciekawym świata małżeństwem. Pochodzimy z Warszawy i jesteśmy miłośnikami Polski, polskich smaków, wsi i tradycji. Ukończyliśmy studia na Akademii Wychowania Fizycznego. Dbamy o środowisko naturalne. Staramy się zdrowo odżywiać i być aktywni przez cały rok.

kim-jestesmy

To główne powody dla których zaczęliśmy zwracać dużą uwagę na pochodzenie produktów żywieniowych. Dla nas „bycie eko” to już nie tylko modny slogan. Zdaliśmy sobie sprawę, że produkty wytwarzane ekologicznie, bez użycia szkodliwych środków chemicznych, mają wielki wpływ nie tylko na nasze zdrowie i samopoczucie, lecz także na naszą planetę.

Mimo tego, że z roku na rok przybywa miejsc gdzie można znaleźć produkty ekologiczne, ich dostępność jest w dalszym ciągu ograniczona. Skompletowanie wszystkich potrzebnych składników było czasochłonne, a z ich jakości nie zawsze byliśmy w pełni zadowoleni. Właśnie wtedy poczuliśmy potrzebę poznania miejsc pochodzenia warzyw i owoców, które spożywamy oraz rolników, którzy je uprawiają, tak by mieć pewność i zaufanie do spożywanych produktów.Tak powstała Świeża Paczka.