Czym jest Świeża Paczka?
To kompozycja świeżych, ekologicznych warzyw, owoców i innych produktów dostarczanych prosto do Twojego domu raz w tygodniu.

Co oznacza, że produkty są ekologiczne i jaką mam gwarancję że produkty w paczce na pewno takie są?
Rolnictwo ekologiczne oznacza nie tylko produkcję bez agrochemii, bez manipulacji genetycznych (GMO), z zachowaniem dobrostanu zwierząt oraz różnorodności biologicznej, ale obejmuje cały łańcuch produkcji od pola i obory – po przygotowanie produktu do sprzedaży. Wszystkie ogniwa tego łańcucha podlegają kontrolom obowiązującym w rolnictwie ekologicznym. Celem tego systemu jest zagwarantowanie autentyczności produktów. Warto pamiętać, iż opis „zdrowa żywność” który często znajdujemy w sklepach wcale nie oznacza, że produkt pochodzi z uprawy ekologicznej. Gwarancją może być tylko posiadanie certyfikatu świadczącego o ekologicznym pochodzeniu.
Każdy ze znajdujących się w paczce produktów posiada ważne certyfikaty ekologiczne, które udostępniamy naszym klientom.

Co zyskuję wybierając produkty ekologiczne?
Podstawową zaletą ekologicznej żywności jest fakt, że nie zawiera ona żadnych sztucznych dodatków, a tym samym nie powoduje groźnych konsekwencji dla człowieka. Pestycydy, azotany, metale ciężkie, sztuczne nawozy, barwniki i konserwanty zwykle nie powodują natychmiastowej reakcji organizmu, ale po dłuższym okresie spożywania prowadzą do wielu groźnych chorób. Do najważniejszych należą z pewnością nowotwory złośliwe. Żywność ekologiczna, wolna od substancji chemicznych nie tylko nie osłabia organizmu człowieka, ale posiada także bardzo dużo witamin oraz składników mineralnych zwiększających jego odporność. Nie bez znaczenia jest również fakt, że metody produkcji wykorzystywanie przy tworzeniu żywności ekologicznej są przyjazne środowisku naturalnemu. O niesamowitych walorach smakowych, można napisać cały rozdział, ale najłatwiej jest po prostu spróbować i przekonać się samemu. Różnica w smaku jest nie do opisania…

Jak mogę zamówić Świeżą Paczkę?
To bardzo proste. Najwygodniej jest złożyć zamówienie na stronie internetowej www.swieżapaczka.pl. Wystarczy wybrać wielkość paczki odpowiednią dla Twojej rodziny i postępować dalej zgodnie z instrukcjami. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie.

Co jeśli w czasie dostawy nie będzie mnie w domu?
Wiemy, że jesteście zapracowani i nie wszyscy są w domach w tym samym czasie, dlatego staramy się być elastyczni.  Do wyboru są dwa terminy dostaw, jeden weekendowy a drugi w tygodniu pracy po południu. Wcześniej uzgadniamy też godziny w jakich dostarczymy paczkę, więc raczej unikamy tego problemu. Zdarzają się oczywiście i sytuacje nadzwyczajne, wtedy jeśli klient sobie tego życzy możemy zostawić paczkę u sąsiadów lub w recepcji.

Czy mogę zamówić Świeżą Paczkę do pracy?
Paczkę możemy dostarczyć wszędzie, do miejsca pracy również. Musimy to tylko wcześniej uzgodnić.

Jak mogę zapłacić?
Dostępne są różne sposoby płatności. Można płacić każdorazowo gotówką przy odbiorze, lub szybkim przelewem internetowym, zwyklym przelewem lub za pośrednictem systemy Pay Pall. Wszystkie metody płatności opisane są w zakładce METODY PŁATNOŚCI.

Czy mogę zamówić kilka paczek, tak żeby dostarczane były np. przez cały miesiąc?
Tak, mamy w ofercie abonament, czyli podpisanie stałej umowy na kilka kolejnych dostaw. Jest to najwygodniejsza dla klienta forma współpracy. Nie musisz wtedy pamiętać o cotygodniowym przelewie, a Twoja paczka zawsze będzie na czas. Dodatkowo w opcji abonamentowej za każdą paczkę płacisz mniej.

Co jeśli nie chcę już dostawać paczek, a korzystałem z abonamentu?
Zrezygnować można w każdej chwili, wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem np. wiadomości e-mail i od kolejnego tygodnia paczka nie będzie dostarczana.

Jeśli wyjadę np. na tydzień lub dwa, co stanie się z zamówionymi paczkami?
Wtedy zawiesimy dostawy na wskazany okres i wznowimy je w momencie gdy wrócicie. W ten sposób żadna z opłaconych paczek nie przepadnie. Wystarczy powiadomić nas tydzień wcześniej.

Czy Wasze paczki nie są za drogie?
Uważamy że stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Oferowane przez nas produkty są najwyższej możliwej jakości. Dostarczamy paczkę prosto do Twojego domu, oszczędzając Twój cenny czas, który straciłbyś na szukaniu i dojazdach. Dajemy gwarancję najwyższej jakości naszych produktów, gdyż sami najpierw sprawdzamy ich pochodzenie oraz jakość. Każdy produkt spełnia prawne wymogi UE i posiada ważne certyfikaty, dlatego możesz być pewny co jesz.