Co  tydzień dostarczamy „świeżą paczkę” smacznych, zdrowych i ekologicznych produktów wprost do Twojego domu! W zależności od sezonu i dostępności są w niej m.in. różnorodne i starannie wybrane warzywa i owoce pochodzące z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych.

jak dzialamy

Współpracujemy i darzymy zaufaniem kilkunastu rolników i przetwórców, więc w paczce znajdziesz również unikalne, w 100% naturalne przetwory charakteryzujące się niewiarygodnymi walorami smakowymi. Podawane przez nas przepisy i pomysły na potrawy do przygotowania z aktualnie dostępnych w paczkach produktów sprawią, że przyrządzisz zróżnicowany, pyszny i zdrowy posiłek każdego dnia!

spróbuj

Zamówienia przyjmujemy zawsze do wtorku do godziny 24:00, a dostarczamy w każdy czwartek w godzinach 17:00-23:00 oraz w sobotę w godzinach 10:00-16:00 w zależności od wybranego terminu dostawy. Godzinę dostawy ustalamy indywidualnie z Tobą.

Działamy na terenie Warszawy i okolic. Bezpłatnie dostarczamy na terenie następujących dzielnic Warszawy: Ursynów, Mokotów, Wilanów, Żoliborz, Śródmieście, Wola, Ochota, Praga Północ i Praga Południe oraz na terenie miejscowości Piaseczno, Józefosław, Julianów, Kierszek, Konstancin Jeziorna, Mysiadło i Nowa Iwiczna.

mapa_warszawa_biale_tloMasz dodatkowe pytania? Zadzwoń 608 447 797 lub napisz kontakt@swiezapaczka.pl